Alfabe Linux Hosting Ekonomik ve Gelişmiş Paketler

Türkiye Lokasyonlu % 99.9 Uptime özelliği

Linux Hosting Paketleri

BASIC

$ 9.50

+Kdv /Yıl

  500 Mb Web Alanı

  10 Gb / Ay Trafik

  1 Adet Mysql

  5 Adet E-Posta Hesabı

PROFESSIONAL

$ 14.50

+Kdv /Yıl

  1000 Mb Web Alanı

  20 Gb / Ay Trafik

  5 Adet Mysql

  10 Adet E-Posta Hesabı

BUSINESS

$ 24.50

+Kdv /Yıl

  3000 Mb Web Alanı

  50 Gb / Ay Trafik

  10 Adet Mysql

  30 Adet E-Posta Hesabı

PREMIUM

$ 34.50

+Kdv /Yıl

  5000 Mb Web Alanı

  100 Gb / Ay Trafik

  20 Adet Mysql

  50 Adet E-Posta Hesabı

Linux Hosting Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Güçlü Teknik Altyapı Gerek yazılım gerek donanım tarafında dünyanın en iyileriyle çalışıyoruz. Her geçen gün teknik yenilikleri takip ediyoruz. Bu kalite farkını müşterilerimize en uygun fiyatlarla yansıtıyoruz.

Kolay Yönetim Satın aldığınız web hosting hizmetini size verilen hosting kontrol paneli ile kolayca yönetebilirsiniz. Kontrol paneliniz üzerinden email hesaplarınızı, dosyalarınızı, yazma okuma izinlerinizi, hazır scriptler ile 200'den fazla portal, blog, e-ticaret sistemleri gibi yazılımları tek tıklama ile saniyeler içinde kurup sitenizi yayın hayatına başlatabilirsiniz.

Anında Aktivasyon Satın aldığınız web hosting hizmetini satın aldığınız anda aktif hale gelir ve müşteri panelinizden hesabınızı yönetmeye başlayabilirsiniz...

Network Altyapısı Hizmet verdiğimiz tüm sunucularımız Radore Telekom'a ait Metrocity de bulunan veri merkezinde firmamıza özel olarak tahsis edilmiş kabin alanda bulunmaktadır. Mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 1 Gbps internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız. Yedekli yurt içi Superonline bağlantıları sayesinde siteleriniz yurt içinden en hızlı şekilde yayın yapar. Alfabehost Internet Hizmetleri olarak toplam internet çıkış kapasitemiz 1 Gbps dır.

Donanım Altyapısı Sunucu altyapımız IBM sunuculardan oluşmaktadır. Donanım olarak IBM X3650 M3 rack tipi kurumsal sunucular kullanmaktayız. Sunucularımızın büyük bir bölümünün konfigürasyonu ; Intel E5 Çift İşlemci (toplam 16 Core), 128 GB Ecc Registered Ram den oluşmaktadır. Sistemimiz Cloud (Bulut) Sunucu altyapısı ile yedekli bir şekilde çalışmakta olup Datalarınızın olduğu Storage Sistemimiz ise IBM DS4000 Serisi Storage üzerinde bulunmaktadır...

Firewall ve Güvenlik Sunucularımız network güvenliği için Juniper , Cisco gibi donanımların ardında bulunmaktadır. Bu sayede network uptime garantimiz %99.5 olarak seviyesinde korunmaktadır.

Bilinmesi gereken önemli kullanım şartları
1) AlfabeSOFT Sunucuda oluşabilecek yazılımsal ve donanımsal kaynaklı kesintiler uptime garantisine dahil edilmemektedir..
2) Hosting hizmetinde bulunan verilerin güvenliği ve yedeklemesi " müşteri " sorumluluğundadır.
3) Sunucularımızın tümünde adult/hack/warez/spam içeriklerin yayınlanması kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde AlfabeSOFT hizmeti kapatma hakkını kendinde saklı tutar ve zarar tazmini için ücret iadesini hiçbir şekilde yapmaz.
4) Toplu email gönderimi aralıklı olarak bile yapılsa bu spamdır ve kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde Alfabehost hizmeti kapatma hakkını kendinde saklı tutar ve zarar tazmini için ücret iadesini hiçbir şekilde yapmaz.
5) Satın alınan Hosting hizmeti herhangi bir program ile saldırı için veya illegal kullanım maksadıyla kullanılırsa hosting hesabı direkt olarak silinecektir. Böyle bir durumda müşteriye geri iade söz konusu değildir.
6) Hosting işlemci ve ram kullanım izni en fazla %10 olarak belirlenmiştir. Bu kullanıma veritabanı sorguları da dahildir. İşlemci limitini geçen kullanıcı için müşteri 12-24 saatlik zaman dilimi ile uyarılır, eğer diğer kullanıcıları etkileyecek CPU kullanımı mevcut ise uyarılmaksınız direkt suspend edilir.

Türkiye'de ilk web tabanlı turnike takip sistemi

Tüm kurumlar için kullanılabilecek özgün ve geliştirilebilir modüller.