Alfabe Software | Hakkımızda

AlfabeSOFT, Kurumsal ve Bireysel Internet Hizmetleri sunabilmek için 2017 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kalitesinden ödün vermemek adına sürekli kendisini yenilemiş ve tüm müşterilerine kaliteli, kesintisiz ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir.

AlfabeSOFT Bilişim ve İnternet Hizmetleri, Kurumsal ve Bireysel Internet Hizmetleri sunabilmek için 2017 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kalitesinden ödün vermemek adına sürekli kendisini yenilemiş ve tüm müşterilerine kaliteli, kesintisiz ve güvenilir bilişim-internet hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir.

Sunduğumuz hizmetler arasında: Okul Otomasyon Sistemleri, Php Haber Sistemi, Php Kişisel Web Siteleri, Okul Araç ve Gereç Hizmetleri, Kurumsal Logo ve Reklam Hizmetleri, Alan Adı Tescili, Hosting Hizmetleri, E-Posta ve Hosted Exchange Hizmeti, Sanal Sunucu Hizmeti (VPS, VDS) Canlı Yayın Hizmeti ve Yazılım hizmetleri vermektedir.

Sizler için sağladığımız hizmetlerimizi herzaman en iyi seviyede tutmak için teknolojiyi ve yenilikleri sürekli olarak takip edip bunlara ayak uydurmaktayız.

Türkiye'de ilk web tabanlı turnike takip sistemi

Tüm kurumlar için kullanılabilecek özgün ve geliştirilebilir modüller.